Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ana Sayfa İletişim Rss
   
Tam Ekranda Aç
Haritada Göster
Arkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
KULLANILAN TEKNOLOJİLER KATEGORİ SEÇ PANORAMİK ARAMA
Videolu Açıklamalı Sesli Resimli Menülü Krokili İnteraktif İnfolu Google Map'li Flash'lı
 
Yorum Ikon Bodrum Gümüşlük

( 2,7/5 Toplam: 6 )
Bodrum yarımadası üzerindeki Gümüşlük doğal dokusu bozulmadan hala günümüze gelebilen nadir ve sevimli yerlerden birisidir.

Bodrum yarımadası üzerindeki Gümüşlük doğal dokusu bozulmadan hala günümüze gelebilen nadir ve sevimli yerlerden birisidir.
Bodrum’un çok hızlı kentleşmesine inat Gümüşlük doğal yapısını koruyan ve koruma altına alınmış bu değişimden hızlı kentleşmeden en şekilde en az etkilenmiştir. Gümüşlük’ün en sevdiğim yerlerinden biriside yürüyerek geçebildiğiniz Tavşan adasında gün batımını seyretmek. Tavşan adasında gün batımını seyretmek oluşan o eşsiz manzara karşısında etkilenmemek büyülenmemek elde değil.
Mandalina ağaçlarının kattığı muhteşem koku ve renk cümbüşü Gümüşlük’e bir başka güzellik katmakta. Eğlence mekanlarına yakın ama sakin bir yerde tatil istiyorsanız Gümüşlük sizlere fazlasıyla yetecektir.
Gümüşlük antik çağda Myndos kenti idi fakat daha sonralarda Myndos kentinin yerine kurulmuştur. Bodrum yarımadası üzerinde görebileceğiniz en sevimli yerlerden birisi.
ETİKETLER : bodrum, gümüşlük, 3d, 3dpanoramik, kalenet, panoramic, anadolu, 3danadolu, turizm, eğlence, paraşüt, tatil, sahil,
Yorum YORUMLAR
Bu panoramik için ilk yorumu siz yapın.
SENDE YORUMUNU GÖNDER
AdSoyad
E-Posta
Web
Web Güvenlik Kodunu Yenile

 
3d Anadolu Logo Ana Sayfa - Kurumsal - Talep Formu - İstatistik
Son Eklenen 100 - En Çok İzlenen 100 - RSS - İletişim
Kalenet