Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ana Sayfa İletişim Rss
   
Tam Ekranda Aç
Haritada Göster
Arkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
KULLANILAN TEKNOLOJİLER KATEGORİ SEÇ PANORAMİK ARAMA
Videolu Açıklamalı Sesli Resimli Menülü Krokili İnteraktif İnfolu Google Map'li Flash'lı
 
Yorum Ikon Özel Karpuz Ana Okulu

( 2,9/5 Toplam: 7 )
Özel Karpuz Anaokulu bir Özel Bilgi Birikim Koleji Kuruluşudur.

     Okul,Hevsel Özel Eğitim Hizmetleri tüzel kişiliğinde 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında eğitim öğretime başlayacaktır.Özel Karpuz Anaokulu: Kurucu Temsilcisi:Alpay Oktan OK ve Ortakları tarafından  Hevsel Özel Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi tüzel kişiliğinde kurulmuştur.

   Özel Karpuz Anaokulu; Özel Bilgi Birikim Koleji ile aynı yerleşkede iki ayrı okul binasında hizmet veren iki kuruluş olarak eğitim öğretim alanında bir ilki daha gerçekleştirmiştir.Yenişehir ilçesinin ilk Özel Anaokulu olarak hizmet verecek olan okul;12 Derslik, çok sayıda oyun alanı,Spor salonu, Atölyeler, Yüzme Havuzu alanları ile beş yıldızlı bir eğitim öğretim kompleksi olarak çocuklarımıza hizmet verecektir.

   Özel Karpuz Anaokulu;Alanlarında Uzman Yönetici ve Öğretmen Kadrosu ile Diyarbakırda çok konuşulan ve beğenilen bir okul olarak kısa zamanda şehrimizde ve bölgemizde iyi bir eğitim yatırımı örneği olarak yer edinecektir.

  Özel Karpuz Anaokulu; Eğitim öğretim  alanında benimsediği modern yöntem ve yaklaşımlar ile Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü ilkeler doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirerek bu alanda ki hizmetlere katkı sağlayacaktır.Okul da uygulanacak olan eğitim modeli olan Ragio Emilou yaklaşımı;  tüm dünyada çocuk yetiştirme alanında yer edinmiş bir yöntemdir.Anaokulumuz da aynı çerçevede çocuklarımıza hizmet vererek gerekli altyapıyı uzun süren eğitimler ile gerçekleştirmiştir.

Özel Karpuz Anaokulu Öğrencileri; Vakıf Emeklilik ile yapılan bir çalışma ile tüm çocuklarımızı evden okula ve okul ortamında sigortalayarakta önemli bir adım atmıştır.Bu çalışması ile örnek alınacak bir okul olan okulumuz, kuruluş evresinde Ülkemizde de bir öncü konumuna gelmiştir.
ETİKETLER : 3dpanoramik, 3danadolu, sanal tur, panoramik, panorama, 360 derece resim, anadolu, panoramic, 3d gezinti, 3d, karpuz anaokulu, kreş, okul öncesi eğitim, diyarbakır, kale surları, okul, eğitim, öğretim, öğrenci, öğretmen, ders, burs, yurt, dekan, tarih
Yorum YORUMLAR
Bu panoramik için ilk yorumu siz yapın.
SENDE YORUMUNU GÖNDER
AdSoyad
E-Posta
Web
Web Güvenlik Kodunu Yenile

 
3d Anadolu Logo Ana Sayfa - Kurumsal - Talep Formu - İstatistik
Son Eklenen 100 - En Çok İzlenen 100 - RSS - İletişim
Kalenet