Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ana Sayfa İletişim Rss
   
Tam Ekranda Aç
Haritada Göster
Arkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
KULLANILAN TEKNOLOJİLER KATEGORİ SEÇ PANORAMİK ARAMA
Videolu Açıklamalı Sesli Resimli Menülü Krokili İnteraktif İnfolu Google Map'li Flash'lı
 
Yorum Ikon Özel Biber Kreş

( 3,2/5 Toplam: 9 )
Müdürlüğümüz okul öncesi eğitim çağındaki çocukların bakım eğitim alanındaki eksikliklerin giderilmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla, 2000 yılında İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı olarak hizmete girmiştir. 75 kişilik kapasiteye sahip kurumumuzda 4 farklı yaş grubuna ayrılmış sınıflar oluşturularak en iyi eğitim sunulmaya çalışılmaktadır.

Amacı kaliteli ve etkin eğitimi, uygun ortamlar içerisinde okul öncesi eğitim çağındaki çocuklara aktararak, gelecek yıllarına hazırlamak ve mutlu bireyler olarak topluma kazandırmaktır.
   
Çağdaş bir eğitim anlayışıyla hareket edilerek, günlük programların (Ana dili etkinlikleri, resim, müzik, yaratıcı drama, seramik vb.) derslerin yanında, yaş dönemine uygun, ruhsal ve fiziksel becerileri destekleyip geliştiren, çeşitli sportif faaliyetlerle  ( modern dans, binicilik, yüzme, bale, gezi-gözlem ve deneylerle) eğitim yelpazemiz daha da renkli ve zevkli hale getirilmiştir.
ETİKETLER : 3dpanoramik, 3danadolu, sanal tur, panoramik, panorama, 360 derece resim, anadolu, panoramic, 3d gezinti, 3d, bursa, çekirge, biber kreş, anaokulu, okul, çocuk, eğitim, öğretim, okul öncesi, oyuncak, uludağ
Yorum YORUMLAR
SENDE YORUMUNU GÖNDER
AdSoyad
E-Posta
Web
Web Güvenlik Kodunu Yenile

 
3d Anadolu Logo Ana Sayfa - Kurumsal - Talep Formu - İstatistik
Son Eklenen 100 - En Çok İzlenen 100 - RSS - İletişim
Kalenet