Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ana Sayfa İletişim Rss
   
Tam Ekranda Aç
Haritada Göster
Arkadaşına Gönder
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
KULLANILAN TEKNOLOJİLER KATEGORİ SEÇ PANORAMİK ARAMA
Videolu Açıklamalı Sesli Resimli Menülü Krokili İnteraktif İnfolu Google Map'li Flash'lı
 
Yorum Ikon Mini-a Yıldırım

( 2,5/5 Toplam: 2 )
Mini-a Yıldırım, kültürel ve tarihsel mirasımıza sahip çıkma bilincinin gelecek kuşaklara taşınması amacı ile belediyemizin başlattığı projeler zincirinin bir parçası olup, yaklaşık 4500 m2 ‘lik bir alanda, Yıldırım İlçesi’nde bulunan ve Bursamızın simgesi olan eserlerin maketlerinin yapılması ve sergilenmesini hedeflemiştir.

Sözkonusu proje kapsamında 1/25 ölçeğinde Atatürk Köşkü, Teleferik, Irgandı Köprüsü, Yeşil Camisi, Yeşil Türbe, Emirsultan Camisi, Yıldırım Camisi, Darüşşifa, Cumalıkızık ile 1/50 ölçeğinde Yıldırım Belediyesi maketleri bulunmakta olup, alanı gezecek insanlar tüm Yıldırım’ı birarada görebilecektir. Yerli ve yabancı turistler de eserler hakkında Türkçe ve İngilizce olarak bilgilendirilecektir. Mevki olarak Kaplıkaya mh. Kanuni cd. Özdilek alış veriş merkezi üstündedir.
ETİKETLER : 3dpanoramik, 3danadolu, sanal tur, panoramik, panorama, 360 derece resim, anadolu, panoramic, 3d gezinti, 3d, bursa, mini-a yıldırım, kaplıkaya, kaplıkaya cazibe merkezi, cazibe, yıldırım, uludağ, yeşil, bursaspor, şeftali, , incir, kestane, kestane şekeri, cami, türbe, tarih, osmanlı
Yorum YORUMLAR
Bu panoramik için ilk yorumu siz yapın.
SENDE YORUMUNU GÖNDER
AdSoyad
E-Posta
Web
Web Güvenlik Kodunu Yenile

 
3d Anadolu Logo Ana Sayfa - Kurumsal - Talep Formu - İstatistik
Son Eklenen 100 - En Çok İzlenen 100 - RSS - İletişim
Kalenet